Witaj, nazywam się Pati Garg,

Od 13 lat wspieram kobiety na ścieżce przebudzenia, pomagając im obudzić głęboką świadomość i miłość do samej siebie.  W swojej pracy łączę duchowość, mindfulness i coaching. Ważne są dla mnie PRAWDA, WOLNOŚĆ, SPOKÓJ i MIŁOŚĆ.

Na ścieżce własnego przebudzenia rozpoznałam, że jesteśmy Świadomością i przyszłyśmy na ten świat po to, aby doświadczać życia dokładnie tak jak pragniemy. To jak wygląda nasz świat zewnętrzny, nasza rzeczywistość jest jedynie odbiciem naszego wnętrza. Poprzez przemianę wewnętrzną możemy wykreować dla siebie dokładnie taką rzeczywistość jakiej pragniemy.  

Prowadzę roczny program „Rok Przebudzenia” a także 21-dniowy kurs medytacji „Medytuj z Pati”. Jestem autorką 5 książek z dziedziny rozwoju osobistego i duchowości.

Moją pasją jest Życie i eksplorowanie mocy, którą mamy w sobie. Wierzę, że ja to inna Ty. 

Dowiedz się więcej

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu. This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.