O KSIĄŻCE

O AUTORCE

BLOG

KONTAKT

ZAMÓW

 

 

 

 

 

 

ZAMÓW KSIĄŻKĘ

ZAMÓW KSIĄŻKĘ 

Jeżeli jest jakaś sfera Twojego życia, w której nie czujesz się w

pełni szczęśliwa, to możesz być pewna, że przyczyną tego jest negatywny

program zapisany w Twojej podświadomości.

Ten program to jest po prostu to, w co święcie wierzysz, nawet nie będąc tego świadoma,

na przykład że nikt Cię nie pokocha albo że sukces jest nie dla Ciebie.

Na szczęście w każdej chwili możesz zmienić swoje podświadome programy i stworzyć nowe,

które będą Cię wspierały.

W książce „Rok PRZEBUDZENIA” pokazuję jak to zrobić.

 

Witaj, nazywam się Pati Garg i jestem autorką książki „Rok PRZEBUDZENIA” oraz bestsellera „Codziennie PEWNA SIEBIE”.

W 2017 roku po raz pierwszy usłyszałam o programach, które zapisały się w naszej podświadomości w pierwszych 7 latach życia.

Nagle zrozumiałam dlaczego jestem sama, dlaczego sabotuję swoje sukcesy, dlaczego nie lubię siebie.

Od tego czasu moje życie zaczęło się transformować jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Pożegnałam przekonanie, że nie można mnie kochać, że sukces nie jest dla mnie, że trzeba ciężko pracować, żeby zarobić. Otworzyłam się na życie i na siebie. Dziś uczę tego kobiety w moim rocznym programie „Rok PRZEBUDZENIA”, na bazie którego napisałam książkę.

Może Ty też widzisz, że są takie schematy i mechanizmy w Twoim życiu, które odbierają Ci wolność, moc, spokój i szczęście?

To one właśnie one są prawdziwą przyczyną Twojego poczucia niespełnienia, braku pełni szczęścia. Wierzę, że skoro czytasz te słowa, to znaczy, że jesteś gotowa na zmianę. Wiem, że nie trafiłaś tu przez przypadek. 

Napisałam książkę „Rok PRZEBUDZENIA”, aby Ci w tym pomóc.

Z książki „Rok PRZEBUDZENIA” dowiesz się jak odkryć swoje podświadome programy i zrobisz pierwszy, niezbędny krok, aby je zmienić

NAUCZYSZ SIĘ KORZYSTAĆ Z MOCY INTENCJI

Z pierwszego rozdziału książki dowiesz się, jak świadomie przyciągać do swojego życia to, czego pragniesz, a przestać kreować to, czego nie chcesz.

NAUCZYSZ SIĘ UWAŻNOŚCI NA SIEBIE

Autosabotaż, presja wewnętrzna, odwlekanie zmian – to efekt umysłu, który potrzebuje treningu. Z drugiego rozdziału nauczysz się jak go trenować, aby wspierał Cię we wszystkim co sobie zamierzysz.

ZAPRZYJAŹNISZ SIĘ ZE SOBĄ

Miłość do siebie jest podstawą naszej życiowej obfitości. Jeśli podświadomie czujesz, że nie zasługujesz na pieniądze, lepszą pracę lub szacunek to nie otrzymasz tego wszystkiego. W trzecim rozdziale książki poznasz praktyki, które pomogą Ci czule zaopiekować się sobą.

DOSTROISZ SIĘ DO SWOJEGO CIAŁA

Z czwartego rozdziału dowiesz się jak nawiązać głębszy kontakt ze swoim ciałem, aby szybko rozpoznać jego sygnały. Ciało – to Twój podświadomy umysł – w nim są zapisane stare wzorce emocji i Twoje nawyki.

PRZEBUDZISZ SWOJĄ KOBIECOŚĆ

W piątym rozdziale przyjrzysz się swoim podświadomym programom dotyczącym kobiecości i bycia kobietą.

PRZEBUDZISZ SWOJĄ SEKSUALNOŚĆ I ŻYCIOWĄ MOC

Z szóstego rozdziału poznasz swoje ukryte programy w obszarze seksualności i odkryjesz, że Twoja seksualność może być źródłem ogromnej radości i Twojej życiowej mocy.

ZWRÓCISZ SOBIE WOLNOŚĆ BYCIA SOBĄ W RELACJACH Z INNYMI

Nauczysz się akceptować wszystko, co w Tobie prawdziwe i zyskasz więcej luzu w byciu sobą. Z siódmego rozdziału nauczysz się, że bycie sobą jest dla Ciebie bezpieczne, korzystne i możliwe – w każdej relacji. Odkryjesz siebie prawdziwą, za jaką zawsze tęskniłaś. 

POŻEGNASZ RODZINNE SKRYPTY

Być może nie doceniasz wpływu, jaki Twoi rodzice i ich ukryte programy mają na Twoje życie – ale jest on ogromny!  Z tego rozdziału dowiesz się jak je odkryć i zacząć się od nich uwalniać – przywracając sobie swoją dojrzałość i moc.

DOWIESZ SIĘ JAK OTWORZYĆ SIĘ NA ZWIĄZEK I MIŁOŚĆ

W dziewiątym rozdziale książki przyjrzysz się swoim podświadomym przekonaniom o miłości i zainspirujesz do uzdrowienia starych ran, abyś mogła otworzyć się na miłość i związek, których pragniesz.

DOWIESZ SIĘ JAK OTWORZYĆ SIĘ NA FINANSOWĄ OBFITOŚĆ

Przyjrzymy się Twoim przekonaniom, podświadomym blokadom i zachowaniom, które blokują obfitość pieniędzy w Twoim życiu. Z tego rozdziału dowiesz się jak zbudować nowe, zdrowe nawyki i wykreować dla siebie całkowitą obfitość.

DOWIESZ SIĘ JAK WYKREOWAĆ DLA SIEBIE PRACĘ LUB BIZNES ŻYCIA

Wystarczy uwolnić Twój umysł od starych programów i przekonań a Twoja wymarzona praca znajdzie Cię sama.

NAUCZYSZ SIĘ SZTUKI SKUTECZNEGO MANIFESTOWANIA

W ostatnim rozdziale książki poznasz fenomenalne prawa manifestowania, dzięki którym odkryjesz swoją moc kreowania wszystkiego czego dla siebie pragniesz. 

12 rozdziałów

i

256 stron

sprawdzone praktyki

praktyczna wiedza

ZAMÓW KSIĄŻKĘ 

To piękna książka o odkrywaniu głębi człowieczeństwa. Mądra, lekka, a jednocześnie bardzo konkretna i praktyczna.

Polecam ją każdej kobiecie, która chce cieszyć się pełnią życia.

Nitya Patrycja Pruchnik

Jestem właśnie w trakcie czytania książki Pati i polecam Ci ją z całego serca. To jest piękna podróż w głąb siebie, spotkanie siebie prawdziwej, również swojego wewnętrznego dziecka. To szansa na uzdrowienie wielu obszarów swojego życia, na przebudzenie się i kreowanie dla siebie i swoich dzieci pięknego, obfitego życia, pełnego zaufania i miłości.

Joanna Kokoszkiewicz

Autorka książki "Mama w sam raz"

Gdy wchodzisz na ścieżkę tak zwanego rozwoju (a w sumie to na drogę powrotu do siebie), gdy zrobisz pierwszy krok, to już nigdy się nie cofniesz. Droga ta bywa zaskakująca, trudna, radosna, bolesna, motywująca, pełna emocji i każda, na jaką sobie tylko pozwolisz.

Możesz pomyśleć „Rok Przebudzenia, to pewnie kolejny poradnik o tym, jak żyć. Czy znajdę w nim coś nowego?”. Tak! Bo Pati stworzyła niesamowity program online (w którym miałam zaszczyt brać udział), a teraz daje Ci to wszystko na tacy, w jednym miejscu. Książka jest pięknym uzupełnieniem rocznego warsztatu, ale może być także samodzielnym przewodnikiem. To co niesamowite, to lekkość, z jaką Pati prowadzi Cię przez kolejne etapy powrotu do siebie – to podróż z przyjaciółką i ogromnym wsparciem. Pokazuje Ci jak transformować, jakie pytania sobie zadawać, dzieli się doświadczeniem i pokazuje swoją drogę. Jest autentyczna. Pełna akceptacji dla Ciebie. „Rok przebudzenia” czyta się tak, jak się z Pati rozmawia lub jak się jej słucha – czujesz, że to wszystko jest w Twoim zasięgu i jest możliwe, że Ty też tak możesz! I wiesz, w tej drodze nie chodzi o cel, a o drogę właśnie. Pierwszy krok ku sobie – to najlepsze, co możesz dla siebie zrobić, tu i teraz. Nie czekaj do jutra. Lepszego przewodnika nie znajdziesz. 

Aga Płoska

Autorka książki "Kobieta z Tłumu"

Ta książka jest jak światło. Dobre, ciepłe, miękkie światło, które oświetla drogę.

Pati Garg jest autorką bezkompromisową. Nie czaruje czytelnika, nie obiecuje łatwych zmian, nie roztacza bajkowych wizji życia. Pisze wprost: „Weź odpowiedzialność za swoje życie, bo wiem na pewno, Twoje życie może być wspanialsze niż myślisz.”

W 12 rozdziałach podpowiada jak krok po kroku zmieniać codzienność na taką, jakiej pragniemy. Książka wypełniona jest przykładami z jej własnego życia. Zaskakująco szczerymi i odważnymi, przez co czytając mamy wrażenie bliskości i ogromnej autentyczności. To zapis jej własnego przebudzenia. Ogromnej zmiany jakiej dokonała w swoim życiu, stopniowo porządkując kolejne jego strefy.

Rozdziały uzupełnione są historiami kobiet, które zdecydowały się na pracę ze sobą pod kierunkiem Pati Garg. Niektóre z nich są pięknym świadectwem tego, jak wiele można zrobić, kiedy naprawdę czuje się w sercu pragnienie zmiany. Czytając kolejne strony ma się wrażenie coraz większej pewności, że naprawdę można być szczęśliwym, żyjąc takim życiem, o jakim marzymy.

Ta książka to cudowna podróż w głąb siebie. Nawet jeśli nie wiemy od czego zacząć, na kolejnych stronach „Roku Przebudzenia”, znajdziemy wskazówki i podpowiedzi. Konkretne praktyki, które wskażą drogę. Warto przeczytać ten „przewodnik” do wymarzonego życia i poznać sposób myślenia Pati Garg, bo jak pisze Autorka: „Twoje serce wie, dokąd masz iść, nawet jeśli Twój umysł nie wie jeszcze dlaczego.”

Kamila Lewicka

Akademia Odwagi

Rok Przebudzenia Pati Garg to książka, która jest piękną mapą powrotu do pełni siebie, odpowiedzią na mieszkającą w nas, kobietach- tęsknotą za sobą i poczuciem swojej kompletności.

Czytając ją miałam wrażenie jakbym przechadzała się z serdeczną przyjaciółką, która dzieląc się swoimi doświadczeniami- zaprasza mnie do moich własnych refleksji o tym jak i ja mogę być szczęśliwą kobietą.

Książka ta w bardzo praktyczny sposób przeprowadza czytelniczkę przez kolejne, kluczowe obszary życia. Te, w których marzymy o spełnieniu, witalności, obfitości. Napisana bardzo prostym, przystępnym językiem- z całą pewnością może stać się ważnym ukierunkowaniem dla kogoś, kto dopiero zaczyna poznawać swoją prawdziwą naturę,  jak również cennym przypomnieniem dla już przebudzonych kobiet.

Rok Przebudzenia jest przelanym na papier słowem, odczuwaniem, refleksją kobiety, która sama kroczy drogą przebudzenia.  Każdy wyraz, stwierdzenie czy zapytanie są osadzone w otwartości, gotowości by widzieć jeszcze więcej, mądrości i zdrowej pokorze. To dlatego każdy wers jest tak żywy, prawdziwy, jest czymś w czym może się przeglądnąć wiele z nas- kobiet wracających do siebie i pełni szczęścia.

Jeśli jesteś tą, która tęskni za czymś nieopisanym. Jeśli jesteś tą, która szuka siebie prawdziwej. Tą,  która marzy o dobrym, karmiącym, żywym życiu- ta książka z całą pewnością będzie ważną częścią twojej podróży- wsparciem, ukierunkowaniem, bezcennym przypomnieniem, przyjaciółką.

Sylwia Kocoń

Autorka książki "Bogaty Budda"

Z serca polecam tę wspaniałą książkę wszystkim, którzy chcą kreować swoje życie. Tak! Pozwól sobie żyć prawdziwym, własnym życiem.

Marta Obrycka

Senior Coach w podejściu Zen Coachingu

ZAMÓW KSIĄŻKĘ ZA 79,99 ZŁ 89,90 zł

ZAMÓW E-BOOK ZA 79,99 ZŁ 89,90 zł

ZAMAWIAJĄC KSIĄŻKĘ LUB E-BOOK W PAKIECIE OTRZYMUJESZ RÓWNIEŻ:

N

Dostęp do kursu świadomego manifestowania, który uczy jak przyciągnąć do swojego życia to czego pragniesz i stać się magnesem dla swoich marzeń. Od razu po zakupie książki lub e-booka będziesz miała dostęp do wszystkich materiałów kursu. 

ZOBACZ FRAGMENT KURSU

N

Nagranie mojego popularnego webinaru „Jak przejąć kontrolę nad swoimi myślami i emocjami”.

N

Audiobook wstępu do książki czytany przeze mnie, który od razu po zakupie trafi do Twojej skrzynki e-mail, abyś mogła od razu rozpocząć swoją piękną podróż.

ZAMÓW KSIĄŻKĘ ZA 79,99 ZŁ 89,90 zł

ZAMÓW E-BOOK ZA 79,99 ZŁ 89,90 zł

Po co mi książka, mogę to zrobić sama, bez jej pomocy…

Powiem Ci szczerze – tak, możesz tego dokonać sama, nie potrzebujesz do tego mojej książki. Odkrycie tego, co w niej opisałam zajęło mi 20 lat i pochłonęło ogromnie dużo pieniędzy na treningi tantryczne, warsztaty pracy z ciałem a także tysiące godzin medytacji i tyle samo pracy z moimi studentkami w programach i 1:1. Możesz pracować sama ze swoimi przekonaniami i popełniać te same błędy co ja albo nauczyć się na moich. W tej książce pokażę Ci dokładnie jak skutecznie i w miarę szybko dokonać upragnionych zmian. 

Zresztą najlepiej zobacz sama co mówią Czytelniczki:  

„Nabrałam wiary, że potrafię wykreować coś dobrego, nie tylko choroby.”

„W końcu przestałam sabotować siebie i zaczęłam działać.”

Nabrałam odwagi do spełniania swoich marzeń.”

„Zdałam sobie sprawę, że nie mam własnego życia. Zaczynam siebie powoli odzyskiwać.”

„Każde słowo czytane w Twojej książce, to jak moja własna rozmowa z samą sobą przez całe życie.”

Osobiście myślę, że jest to Biblia dla każdej z nas. Dzisiaj zaczęłam czytać, jestem już zakochana w tej książce od pierwszych stron.”

„Od tygodnia czytam Rok PRZEBUDZENIA i to naprawdę działa. Jestem obecna i szczęśliwa.”

„Książkę przeczytałam, jest rewelacyjna i teraz tylko wdrożyć w Życie.”

„Niesamowita książka, każda kobieta powinna ją mieć i przeczytać.”

„Właśnie czytam i jest niesamowicie, z każdą stroną czuję się coraz bliżej siebie.”

„Każdy powinien ją przeczytać. Zamówiłam dwie sztuki dla siostry i na pewno zamówię jeszcze dla córek.”

„Nadal jestem pod wrażeniem, jak jest przepięknie wydana i jest to świetny prezent dla przyjaciółki – lub samej siebie.”

„Delektuję się każdym słowem i odkrywam coraz więcej prawdy o sobie.”

„Czytam i nigdy dotąd nie byłam tak uważna na swoje serce, tak radosna i pewna siebie.”

Posłuchaj niesamowitych historii kobiet, które dzięki praktykom z Roku PRZEBUDZENIA zmieniają swoje życie

Rok Przebudzenia daje mi motywację do pracy nad konkretnymi sferami mojego życia. Dzięki niemu wprowadzam stopniowo praktyki, które pozwalają mi przełamać bariery, podejmować decyzje i dokonywać potrzebnych zmian.

Kasia z Warszawy

Rok Przebudzenia krok po kroku odkrywa kolejne piękne obszary mojej duszy, które zostały zapomniane, schowane głęboko pod warstwą fałszywych przekonań na własny temat.

Zosia z Kielc

Stałam się bardziej pewna siebie i uśmiechnięta. Odkryłam w sobie moc do działania, a dzięki praktykom uleczyłam sporo ran związanych z DDA. Stałam się promienna, zmotywowana i chętna do działania. Jestem otwarta na dobro, które może mi zaoferować życie.

Ola z Lublina

Jestem dla siebie bardziej wyrozumiała w gorsze dni.

Ewa z Olsztyna

Rok Przebudzenia daje mi motywację do pracy nad konkretnymi sferami mojego życia. Dzięki niemu wprowadzam stopniowo praktyki, które pozwalają mi przełamać bariery, podejmować decyzje i dokonywać potrzebnych zmian.

Kasia z Warszawy

Rok Przebudzenia krok po kroku odkrywa kolejne piękne obszary mojej duszy, które zostały zapomniane, schowane głęboko pod warstwą fałszywych przekonań na własny temat.

Zosia z Kielc

Stałam się bardziej pewna siebie i uśmiechnięta. Odkryłam w sobie moc do działania, a dzięki praktykom uleczyłam sporo ran związanych z DDA. Stałam się promienna, zmotywowana i chętna do działania. Jestem otwarta na dobro, które może mi zaoferować życie.

Ola z Lublina

Jestem dla siebie bardziej wyrozumiała w gorsze dni.

Ewa z Olsztyna

ZAMAWIAM SWÓJ EGZEMPLARZ

FAQ

Mieszkam poza Polską. Czy wysyłasz książki o innych krajów?

Tak, wysyłamy książki za granicę. Jeśli chcesz sprawdzić, ile będzie kosztowała przesyłka do kraju Twojego zamieszkania, wpisz swój adres podczas zamówienia, aby zobaczyć kalkulację ceny. W przypadku braku opcji wysyłki, wyślij wiadomość na adres hello@patigarg.pl. Wysyłka w Polsce jest darmowa. 

Czy otrzymam książkę z Twoim autografem?

Niestety, w obecnej chwili nie mamy takiej możliwości. 

Ile czasu będę czekać na książkę?

Książka zostanie wysłana do Ciebie od razu kurierem DPD, będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni. Abyś jednak mogła zacząć lekturę, zanim książka zostanie dostarczona, od razu po zakupie dostaniesz audiobook wstępu – prosto na Twoją skrzynkę mailową.

Jeśli zdecydujesz się na zakup e-booka, zostanie on wysłany do Ciebie mailem od razu.

A co, jeśli kurier nie zastanie mnie w domu?

Jeśli kurier nie zastanie Cię w domu, zostaniesz poinformowana przez firmę DPD lub samego kuriera, gdzie możesz odebrać swoją paczkę. Najczęściej kurierzy zostawiają ją w punktach odbioru DPD Pickup w Twojej okolicy. DPD wysyła także powiadomienia sms-em z numerem do kuriera.

Mam inne pytania. Gdzie mogę znaleźć na nie odpowiedź?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, napisz na adres hello@patigarg.pl. Z radością na nie odpowiemy.

 

ZAMAWIAM