Pati Garg https://patigarg.pl Budzę kobiety do życia Thu, 22 Oct 2020 18:24:12 +0000 pl-PL hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.4.2 https://patigarg.pl/wp-content/uploads/2018/11/cropped-favicon-1-32x32.png Pati Garg https://patigarg.pl 32 32 Jak zmienić podświadome przekonania, uwolnić się od lęku i żyć pełnią życia {wideo + podcast z warsztatów i medytacji z 21.10.2020} https://patigarg.pl/jak-zmienic-podswiadome-przekonania-uwolnic-sie-od-leku-i-zyc-pelnia-zycia-wideo-podcast-z-warsztatow-i-medytacji-z-21-10-2020/ https://patigarg.pl/jak-zmienic-podswiadome-przekonania-uwolnic-sie-od-leku-i-zyc-pelnia-zycia-wideo-podcast-z-warsztatow-i-medytacji-z-21-10-2020/#respond Thu, 22 Oct 2020 17:15:28 +0000 https://patigarg.pl/?p=44397

Dopóki nie staniesz się świadoma swoich podświadomych przekonań, one będą odtwarzały się jak na autopilocie, powodując to samo emocjonalne cierpienie i niespełnienie, a Ty będziesz myślała, że takie jest Twoje przeznaczenie. Ale wcale nie musi tak być. 

Twoja przeszłość nie musi determinować Twojej przyszłości. Zobacz wideo lub posłuchaj podcastu i dowiedz się jaki jest najważniejszy pierwszy krok do tego, abyś uwolniła się od wszystkiego, co Ci nie służy. 

Oto czego dowiesz się z warsztatów:

06:07′ – Krótka medytacja – Twoja intencja

10:05′ Najważniejsza rzecz, którą sobie uświadomiłam w swoim rozwoju osobistym

12:14′ – Co jest prawdziwym kluczem do zmiany naszego życia 

13:10′ Skąd masz wiedzieć czy masz jakieś ograniczające podświadome przekonania – jak możesz je odkryć?

17:16′ Uczenie swojej podświadomości, że chcesz dla siebie wyłącznie dobra, aby automatycznie Cię w tym wspierała

29:32′ Kluczowa umiejętność, która pomoże Ci zyskać dystans do myśli pełnych lęku 

39:20′ Jak nie brać do siebie swoich lęków, jak się z nimi nie utożsamiać – pomocna technika „Twoja sąsiadka”

46:04′ Medytacja transformująca podświadome przekonanie o byciu gorszą, niewystarczająco dobrą, nie taką

01:01:00′ Podsumowanie tego, co się nauczyłaś na warsztatach 

01:07:07′ O książce „Rok PRZEBUDZENIA” i o tym jak może Ci pomóc w pięknej przemianie Twojego życia

01:09:20′ O rocznym programie online Rok PRZEBUDZENIA 2021, który rozpoczyna się 3 stycznia 2021 i jak możesz się na niego zarejestrować.

Odsłuchuję warsztat i przypomina mi się jak pełna nadziei słuchałam podobnego rok temu, nie wierząc jeszcze w pełni, że mogę wreszcie skutecznie zmienić swoje życie. Jestem w 10. miesiącu Roku PRZEBUDZENIA i teraz już wiem, że się da i że pierwszy raz, w nieustajacym od lat rozwoju czuję, że wykonana praca pozostanie ze mną na zawsze i to jest dla mnie największy skarb tego programu. 💛 Jeśli ktokolwiek ma wątpliwości, polecam je odrzucić i pójść w to na maxa. 

Ania

Te warsztaty oraz medytacja to przedsmak tego, co robimy w Roku PRZEBUDZENIA.

Rok PRZEBUDZENIA jest moim rocznym programem coachingowym online, który wspiera Cię w powrocie do siebie, abyś w swoim wnętrzu odnalazła głęboki spokój, miłość i zaufanie, których chciałabyś doświadczać w swoim zewnętrznym świecie.

W trakcie tego roku odbędziesz wspaniałą podróż z głowy do serca i rozwiniesz zupełnie nowy i pełen siły obraz samej siebie, usuniemy przekonania, które oddzielają Cię od życia pełnią życia i pomożemy Ci zbudować nowe.

Bo wszystko ma swój początek w Tobie.

Wszystkie szczegóły o tym jak się zarejestrować znajdziesz tutaj.

***

To, co robimy w Roku PRZEBUDZENIA opisałam w mojej nowej książce, pod tym samym tytułem, dostępnej tutaj. Zapraszam Cię ciepło do jej przeczytania. Do końca roku zostały 2 m-ce. To wspaniały czas, aby przygotować się do udziału w Roku Przebudzenia, który rusza 3 stycznia, odkryć siebie i już teraz zacząć budzić swoją siłę. 

Podziel się ze mną, Kochana w komentarzu, jak to wszystko rezonuje z Tobą ♡

]]>
https://patigarg.pl/jak-zmienic-podswiadome-przekonania-uwolnic-sie-od-leku-i-zyc-pelnia-zycia-wideo-podcast-z-warsztatow-i-medytacji-z-21-10-2020/feed/ 0
Jak pożegnać ciężary z przeszłości i otworzyć się na nowe, lepsze życie https://patigarg.pl/jak-pozegnac-ciezary-z-przeszlosci-i-otworzyc-sie-na-nowe-lepsze-zycie/ https://patigarg.pl/jak-pozegnac-ciezary-z-przeszlosci-i-otworzyc-sie-na-nowe-lepsze-zycie/#respond Thu, 08 Oct 2020 18:25:36 +0000 https://patigarg.pl/?p=43161

Większość ludzi codziennie powtarza te same myśli i uczucia z przeszłości, czyniąc swoją teraźniejszość i przyszłość tylko kopią tego, co było. Ale to, czego doświadczyłaś do tej pory w swoim życiu, nie musi prowadzić do tego, że wszystko inne stanie się takie samo. Możesz już teraz zmienić swoje stare przekonania i zacząć tworzyć dla siebie nową, piękną przyszłość.

Przebudzenie

Większość ludzi utożsamia się ze swoimi problemami tak bardzo, że nie są gotowi się z nimi pożegnać. Te problemy zaczynają tworzyć ich osobistą narrację o samych sobie, która finalnie staje się ich przeznaczeniem. Przebudzenie to moment, kiedy rozpoznajesz, że te problemy powtarzają się w Twoim życiu dlatego, że utożsamiłaś się z nimi i sama regularnie je powtarzasz. Że to Ty nie chcesz puścić przywiązania do swojej bolesnej historii, np. o byciu niechcianą, niekochaną czy gorszą. Kiedy to sobie uświadamiasz, zyskujesz wybór. Budzisz się ze snu, w którym jesteś ofiarą tego starego programu i zaczynasz odkrywać, że istnieje inny sposób, w jaki możesz spojrzeć na siebie i swoje dotychczasowe doświadczenia.

Nieskończenie wiele razy obserwowałam w Roku PRZEBUDZENIA ten moment przemiany, kiedy kobiety odważały się zakwestionować to, w co przez całe życie wierzył ich umysł. Widziałam ich zmaganie się ze sobą, kiedy bezkompromisowo stawiały się do obserwacji samej siebie z wiarą, że to samobadanie otworzy je na nowe, lepsze życie. Widziałam ich niezachwianą pewność, że ta droga ma sens. I widziałam ich przełomy w widzeniu siebie, które dokonywały się w jednej sekundzie, choć tak naprawdę były wynikiem wielu kroków, które zrobiły na drodze powrotu do siebie.

„To oni są winni!”

Anita, mama małej Ani, czuła że świat traktuje ją niesprawiedliwie i to inni są odpowiedzialni za jej szczęście. Zapadała się coraz bardziej w poczucie bycia ocenianą, nierozumianą, niekochaną. Problem narastał i wtedy ostatkiem sił i wiary w siebie dołączyła do Roku PRZEBUDZENIA. Ciężko pracowała nad porzuceniem swojego starego obrazu siebie: bycia ofiarą innych, bycia niekochaną, nierozumianą, nieszanowaną. Dzięki uważnemu badaniu siebie i swoich emocji zyskała siłę, aby zakwestionować to wszystko i spojrzeć na siebie w nowy sposób. I wtedy zobaczyła prawdziwą Anitę, która zasługuje na miłość, na zrozumienie, na wsparcie i akceptację. Nauczyła się sama dawać sobie, to czego pragnęła od innych. Zmiana w niej zaczęła uruchamiać zmianę w jej otoczeniu. Polepszyły się jej relacje z mężem i rodziną. Poczuła się lepszą mamą. Poczuła ciepło do samej siebie.

Dziś pisze: Ta kobieta sprzed roku i ja dziś… To zupełnie jakby dwie różne osoby. To jakby porównywać zestresowaną mysz w pułapce do zrelaksowanej kotki wygrzewającej się w plamie słońca.

„Wszyscy faceci są tacy sami!”

Agata przez lata powtarzała sobie: „Znowu poznałam takiego samego faceta, oni wszyscy są tacy sami. Inni potrafią być w szczęśliwym związku, tylko ja nie potrafię, nigdy mi się nie uda”. Pod tymi nieświadomymi afirmacjami był lęk przed byciem blisko i byciem zranioną. Kiedy dzięki uważnemu samobadaniu zaczęła w Roku PRZEBUDZENIA rozpuszczać ten lęk, po raz pierwszy weszła w stałą relację. I choć związek się zakończył, to był dla niej bardzo ważnym etapem oswajania swoich lęków. Zrozumiała, że na teraz jej najważniejszym zadaniem jest nauczyć się dawać głębokie oparcie i poczucie bezpieczeństwa samej sobie.

Pisze: Dziś jestem innym człowiekiem. A raczej pozwoliłam sobie być sobą i jest wspaniale. Łatwiej radzę sobie z problemami, kiedy się pojawiają. Nie powtarzam już sobie: „Znowu mnie to spotkało, dlaczego zawsze ja?”. Staram się działać konstruktywnie. Jestem spokojniejsza, radośniejsza, w bliskiej relacji ze sobą.

„Jak się nie zaharuję to nie zarobię!”

Sonia pracowała ponad siły. Wierzyła, że życie w takim pędzie to jest jej prawdziwa natura. Nie była świadoma, że jest zupełnie inaczej. Zatrzymało ją ciało. Po prostu odmówiło posłuszeństwa. Tak trafiła na moją książkę „100 pomysłów jak być dla siebie dobrą” a potem z intencją „robić mniej za więcej” dołączyła do Roku PRZEBUDZENIA. Chciała sobie pozwolić na odpoczynek, ale bała się, że odpoczywając, nie będzie zarabiać. I wtedy, zamiast powtarzać stary schemat i utrwalać stary problem, odważnie zmierzyła się z tym lękiem. Zarezerwowała w kalendarzu czas na odpoczynek, jako tak samo ważny jak praca, i odważyła się zaproponować swoim klientom wyższe stawki. To co się wydarzyło, sprawiło, że spojrzała na siebie w zupełnie nowy sposób.

Napisała: Jakie było moje zdziwienie, kiedy patrzyłam na konto i widziałam, że to się dzieje, że żaden z moich klient.w nie oczekuje ode mnie, abym pracowała za niskie stawki. Zleceń nie ubywało, a moi zleceniodawcy bez problemu godzili się płacić mi wyższe wynagrodzenie, wyrażając przy tym uznanie dla moich kompetencji. Zrozumiałam wtedy, że praca ponad siły i za małe pieniądze była moim oczekiwaniem wobec siebie, a nie oczekiwaniem innych. Minęły trzy lata, a moja intencja ciągle działa. Udział w Roku PRZEBUDZENIA w cudowny sposób odmienił moje życie.

Nowa Ty

Psychologowie w swoich badaniach dobitnie pokazują, że przeciętnie przez 95% dnia nie jesteśmy świadomi tego, co się w nas dzieje. Żyjemy na autopilocie, odtwarzając stary program z podświadomości, „niechcący” powtarzając te same bolesne emocje, przekonania i nawyki. Ten sam ból i niespełnienie. A to oznacza, że pierwszym, najważniejszym krokiem do wolności od ciężarów przeszłości, jest stać się uważną i świadomą mechanizmów, które rządzą Twoim życiem.

Idąc tą piękną ścieżką powracania do prawdziwej siebie, odkryjesz, że aby otworzyć się na nowe życie, nie możesz pozostać tą samą osobą. Nie możesz myśleć, czuć i robić tego samego i oczekiwać, że Twoje życie się zmieni. To niemożliwe. Jeśli chcesz zmiany potrzebujesz pożegnać swoje utożsamienie się ze swoimi starymi problemami i dosłownie zbudować siebie na nowo. Dokonywać nowych wyborów, myśleć nowe myśli, zasilać nowe emocje i każdego dnia praktykować bycie tą osobą, którą pragniesz się stać. Właśnie tak, stawiając się do uważnego samobadania i dokonując nowych wyborów, pożegnasz ciężary przeszłości i otworzysz się na nowe, lepsze życie.

„Tak, ale…”

Będą takie osoby, które po przeczytaniu tego artykułu, pomyślą „tak, ale… mój problem jest inny, ja nie dam rady niczego zmienić, mnie się nie uda…” etc., etc. To jest właśnie przywiązanie do swojego problemu, o którym pisałam na początku. W tej chwili masz właśnie możliwość, aby się przebudzić i spojrzeć na siebie w zupełnie nowy sposób. Z całego serca życzę Ci, aby Ci się udało.

Bardzo jestem ciekawa jak to rezonuje z Tobą? Czekam z ciekawością na Twój komentarz ♡

Bezpłatne warsztaty i medytacja 

W środę, 21 października o 20:00 prowadzę na ten temat całe godzinne warsztaty„Jak zmienić swoje podświadome przekonania, uwolnić się od lęku i żyć pełnią życia”. Udział jest bezpłatny. Warsztaty odbędą się na profilu Przebudzenie z Pati na Facebooku. Tutaj możesz się zapisać na wydarzenie i otrzymać przypomnienie o starcie.

Po warsztatach ruszą zapisy na Rok PRZEBUDZENIA 2021. Rok PRZEBUDZENIA jest moim rocznym programem coachingowym online, który wspiera Cię w powrocie do siebie, abyś w swoim wnętrzu odnalazła głęboki spokój, miłość i zaufanie, których chciałabyś doświadczać w swoim zewnętrznym świecie.

W trakcie tego roku odbędziesz wspaniałą podróż z głowy do serca i rozwiniesz zupełnie nowy i pełen siły obraz samej siebie: kobiety pełnej mocy, która świadomie i odważnie kreuje życie ze swoich najśmielszych marzeń. W trakcie Twojej rocznej podróży usuniemy przekonania, które oddzielają Cię od życia pełnią życia i pomożemy Ci zbudować nowe. Bo wszystko ma swój początek w Tobie. Zapisz się na listę oczekujących i pobierz bezpłatny trening wstępny.

***

To, co robimy w Roku PRZEBUDZENIA opisałam w mojej nowej książce, pod tym samym tytułem, dostępnej tutaj. Zapraszam Cię ciepło do jej przeczytania. Do końca roku zostały 3 m-ce. To wspaniały czas, aby przygotować się do udziału w Roku Przebudzenia, który rusza 3 stycznia i nauczyć się patrzeć na siebie w zupełnie nowy sposób. 

]]>
https://patigarg.pl/jak-pozegnac-ciezary-z-przeszlosci-i-otworzyc-sie-na-nowe-lepsze-zycie/feed/ 0
Medytacja dla początkujących https://patigarg.pl/medytacja-dla-poczatkujacych/ https://patigarg.pl/medytacja-dla-poczatkujacych/#comments Wed, 16 Sep 2020 07:41:27 +0000 https://patigarg.pl/?p=42567

Czy zauważyłaś, że większość naszego emocjonalnego cierpienia bierze się z umysłu? Niepokój martwienie się, stres, codzienne napięcie, kłótnie w związku, brak asertywności i pewności siebie – za to wszystko odpowiada umysł, któremu brakuje treningu. Najlepszym sposobem, aby nauczyć go spokoju jest MEDYTACJA.  

Kiedy nauczysz się obserwować swoje myśli i swoje emocje rozpoznasz, że nie jesteś nimi, a to da Ci dystans potrzebny do tego, aby przestać lecieć na autopilocie i wierzyć w te same bolesne myśli i odtwarzać te same emocjonalne dramaty.
Trenowany, spokojny umysł przestaje przeszkadzać Ci żyć.
Z tego wideo nauczysz się prostej praktyki medytacji, którą możesz wprowadzić w życie od razu, już dziś. 

  ***

  A kompletny program przemiany swojego życia znajdziesz w mojej nowej książce Rok PRZEBUDZENIA, dostępnej tutaj. Zapraszam Cię ciepło do jej przeczytania i wprowadzenia w życie. Nie czekaj z upragnionymi zmianami. Do końca roku zostały 4 m-ce. Zacznij je wprowadzać teraz, a zbudujesz fundamenty pod wspaniały rok. 

   

  ***

  Po obejrzeniu wideo daj mi znać jak to rezonuje z Tobą. Bardzo jestem ciekawa czy masz już doświadczenie w medytacji a jeśli nie, to czy jesteś chętna, aby pojąć wyzwanie i się jej nauczyć. Czekam na Twój komentarz. 

  ]]>
  https://patigarg.pl/medytacja-dla-poczatkujacych/feed/ 9
  Jak odnaleźć szczęście i spokój w sobie – nagranie mini-warsztatów https://patigarg.pl/jak-odnalezc-szczescie-i-spokoj-w-sobie-nagranie-mini-warsztatow/ https://patigarg.pl/jak-odnalezc-szczescie-i-spokoj-w-sobie-nagranie-mini-warsztatow/#comments Thu, 03 Sep 2020 14:25:23 +0000 https://patigarg.pl/?p=41540

  Zapraszam Cię do obejrzenia mini-warsztatów „Jak odnaleźć szczęście i spokój w sobie”, które poprowadziłam w dniu 2 września 2020 r. na moim profilu Przebudzenie z Pati na Facebooku.

  Z tych mini-warsztatów dowiesz się:

  • Co tak naprawdę odbiera Ci szczęście i spokój.
  • Jak uwolnić się od raniących schematów i programów umysłu.
  • Jak skutecznie dokonać życiowej zmiany.
  • Jak przestać gonić i zacząć żyć w zrelaksowaniu.
  • Jak zaakceptować i pokochać siebie.

  A kompletny program przemiany swojego życia znajdziesz w mojej nowej książce Rok PRZEBUDZENIA, dostępnej tutaj. Zapraszam Cię ciepło do jej przeczytania i wprowadzenia w życie. Nie czekaj z upragnionymi zmianami. Do końca roku zostały 4 m-ce. Zacznij je wprowadzać teraz, a zbudujesz fundamenty pod wspaniały rok. Do 6 września niższa cena i darmowa dostawa. 

  ]]>
  https://patigarg.pl/jak-odnalezc-szczescie-i-spokoj-w-sobie-nagranie-mini-warsztatow/feed/ 4
  Jak zaopiekować się swoim wewnętrznym dzieckiem https://patigarg.pl/jak-zaopiekowac-sie-swoim-wewnetrznym-dzieckiem/ https://patigarg.pl/jak-zaopiekowac-sie-swoim-wewnetrznym-dzieckiem/#respond Wed, 26 Aug 2020 20:49:50 +0000 https://patigarg.pl/?p=41147

  Niedawno gościłam u Joanny Kokoszkiewicz, autorki książki „Mama w sam raz”. Rozmawiałyśmy o tym, jak stać się czułą, wspierającą mamą dla swojego wewnętrznego dziecka i jak to przekłada się na nasze relacje z dziećmi.

  Gorąco zachęcam Cię do wysłuchania rozmowy. Dowiesz się z niej m. in.:

  • jak rozpoznać, że odzywa się nasze wewnętrzne dziecko;
  • jak wziąć odpowiedzialność za swoje szczęście;
  • jak ważna jest obecność;
  • jak być kochającym, obecnym rodzicem dla swoich dzieci i dla swojego wewnętrznego dziecka.

  Podczas rozmowy poruszyłyśmy także temat mojej nowej książki „Rok Przebudzenia”. Jeśli chcesz dowiedzieć się o niej więcej, kliknij tutaj.

  Nagranie rozmowy znajdziesz poniżej. Wpisz w komentarzu, która część rozmowy najbardziej z Tobą zarezonowała.

  ]]>
  https://patigarg.pl/jak-zaopiekowac-sie-swoim-wewnetrznym-dzieckiem/feed/ 0
  Jak odnaleźć szczęście i spokój w sobie – bezpłatne mini-warsztaty online https://patigarg.pl/jak-odnalezc-szczescie-i-spokoj-w-sobie-bezplatne-mini-warsztaty-online/ https://patigarg.pl/jak-odnalezc-szczescie-i-spokoj-w-sobie-bezplatne-mini-warsztaty-online/#respond Wed, 19 Aug 2020 17:55:08 +0000 https://patigarg.pl/?p=40845

  Zapraszam Cię na mój nowy, bezpłatny mini-warsztat towarzyszący premierze książki „Rok PRZEBUDZENIA” w środę, 2 września 2020 r. o godz. 19:00. 

  Z tego mini-warsztatu dowiesz się:

  • jakie są główne powody dlaczego nie czujemy się szczęśliwe w swoim życiu,
  • jak przestać uzależniać swoje szczęści i spokój od zewnętrznych, nieprzewidywalnych zdarzeń i reakcji innych ludzi,
  • skąd czerpać trwały spokój, poczucie szczęścia i zaufania do siebie i do życia,
  • jak przestać gonić i poczuć, że już masz wszystko,
  • jak uspokoić myśli i przestać się martwić na zapas,
  • jak przestać od siebie tak dużo wymagać,
  • jak być wdzięczną za wszystko, co masz,
  • jak wziąć odpowiedzialność za własne szczęście.
  To niemożliwe, aby zawsze wszytko układało się po Twojej myśli. A mimo to codziennie możesz odczuwać spokój. To niemożliwe, abyś Ty sama zawsze spełniała swoje oczekiwania. A jednak możesz czuć się zawsze szczęśliwa.

  Twoje szczęście i spokój nie muszą zależeć od tego co Cię spotyka. Możesz nauczyć się odczuwania spokoju i szczęścia zawsze, w każdej sytuacji. Na tym mini-warsztacie poznasz mapę Twojej podróży na drugą stronę lustra – ku przebudzonemu życiu w wolności, lekkości i spokoju, jakie mogą być udziałem każdej z nas.

  Warsztat odbędzie się na profilu Przebudzenia z Pati na Facebooku w środę, 2 września, o godz. 19:00 i potrwa godzinę. Mini-warsztat jest bezpłatny. Kliknij tutaj aby otrzymać przypomnienie.

   

  ]]>
  https://patigarg.pl/jak-odnalezc-szczescie-i-spokoj-w-sobie-bezplatne-mini-warsztaty-online/feed/ 0
  Jak się uwolnić od emocjonalnego cierpienia https://patigarg.pl/jak-sie-uwolnic-od-emocjonalnego-cierpienia/ https://patigarg.pl/jak-sie-uwolnic-od-emocjonalnego-cierpienia/#comments Tue, 18 Aug 2020 04:27:03 +0000 https://patigarg.pl/?p=40708

  Większość naszego emocjonalnego cierpienia da się uniknąć. W tym wideo pokazuję 3 proste sposoby, dzięki którym będziesz żyła lżej i szczęśliwiej. 

  Czy zauważyłaś, że zwykle nasze emocjonalne przyciski uruchamiają dokładnie te same sytuacje, Ci sami ludzie i te same myśli? Czy za każdym razem musimy tak samo cierpieć? Nie. Możemy się nauczyć reagować zupełnie inaczej na te same sytuacje i czuć w nich spokój, zaufanie i wolność. 

  Z tego wideo dowiesz się:

  – skąd się bierze nasze emocjonalne cierpienie;

  – jak sami przywiązujemy się do własnego cierpienia i jak się od tego uwolnić;

  – jak radzić sobie z emocjami i świadomie kreować dla siebie spokój. 

  Mam nadzieję, że znajdziesz w tym wiele inspiracji. Po obejrzeniu wideo, czekam na Twój komentarz, który z tych 3 punktów zainspirował Cię najbardziej. 

  A więcej o tym jak odnaleźć szczęście i spokój w sobie znajdziesz w mojej nowej książce „Rok Przebudzenia”. Gorąco Cię zapraszam do jej przeczytania. 

   

  ]]>
  https://patigarg.pl/jak-sie-uwolnic-od-emocjonalnego-cierpienia/feed/ 7
  Jak się przebudzić i żyć w poczuciu życiowej mocy https://patigarg.pl/jak-sie-przebudzic-i-zyc-w-poczuciu-zyciowej-mocy/ https://patigarg.pl/jak-sie-przebudzic-i-zyc-w-poczuciu-zyciowej-mocy/#respond Thu, 13 Aug 2020 10:41:19 +0000 https://patigarg.pl/?p=40375

  Cudownie głęboka i piękna rozmowa z Dagmarą Skalską z Projektu Egoistka. 

  Z tej rozmowy dowiesz się: 

  • jak dosiadać tygrysa swoich lęków;

  • w jakich obszarach swojego życia jesteś małym dzieckiem;

  • co blokuje Twoją życiową moc i jak ją budować;

  • jak radzić sobie z lękiem przed stratą;

  • jak odkrywać i swoje mechanizmy obronne i jak przejmować nad nimi kontrolę;

  • jak moja nowa książka Rok PRZEBUDZENIA może pomóc Ci uzdrowić swoje życie w każdej sferze. 

  Zachęcam Cię gorąco do obejrzenia. Daj nam znać, który fragment rozmowy był dla Ciebie najbardziej pomocny. 

  ]]>
  https://patigarg.pl/jak-sie-przebudzic-i-zyc-w-poczuciu-zyciowej-mocy/feed/ 0
  Jak odnaleźć w sobie błogi spokój https://patigarg.pl/jak-odnalezc-w-sobie-blogi-spokoj/ https://patigarg.pl/jak-odnalezc-w-sobie-blogi-spokoj/#respond Thu, 06 Aug 2020 10:55:25 +0000 https://patigarg.pl/?p=39962

  Skąd bierze się nasze cierpienie? Jak odnaleźć w sobie BŁOGI SPOKÓJ? 🖤Zobacz 👇

  ❌To niemożliwe, aby zawsze wszystko szło po Twojej myśli.

  ❌ To niemożliwe, abyś Ty sama idealnie wypełniała własne oczekiwania.

  A skoro to niemożliwe, to oczekując tego od siebie, skazujemy się na cierpienie. W tym wideo dzielę się szybką ścieżką do wyzwolenia z tych nierealistycznych oczekiwań.

  Zobacz wideo i zyskaj wybór, aby nie przysparzać sobie możliwego do uniknięcia cierpienia.

  Było pomocne? Zostaw komentarz! Dziękuję🌹

  A więcej o tym jak odnaleźć szczęście i spokój w sobie w mojej nowej książce Rok PRZEBUDZENIA dostępnej na TEJ STRONIE.

  ]]>
  https://patigarg.pl/jak-odnalezc-w-sobie-blogi-spokoj/feed/ 0
  Jak się przebudzić i żyć w obfitości https://patigarg.pl/jak-sie-przebudzic-i-zyc-w-obfitosci/ https://patigarg.pl/jak-sie-przebudzic-i-zyc-w-obfitosci/#respond Wed, 05 Aug 2020 13:38:05 +0000 https://patigarg.pl/?p=39922

  Czy naprawdę musimy żyć w poczuciu ciągłego niezadowolenia z siebie i z życia?

  Jak możemy żyć w obfitości i spełnieniu z tym wszystkim co mamy i kim jesteśmy – już tu i teraz?

  O tym co to naprawdę znaczy się przebudzić.

  O tym, że emocje nie znikną kiedy się przebudzisz, ale zmieni się Twoja reakcja na nie.

  O tym, żeby siebie nie obwiniać.

  O tym na co mamy wpływ i jak możemy wybrać, żeby być szczęśliwą już teraz.

  O zdrowej pokorze i przyzwalaniu, aby Życie nas żyło.

  O tym wszystkim rozmawiałyśmy z Sylwią Kocoń.

  Rozmawiałyśmy także o powracaniu do siebie razem z moją książką „Rok PRZEBUDZENIA” – dostępną TUTAJ.

  Byłam bardzo ciekawa wrażeń Sylwii po przeczytaniu „Roku Przebudzenia”. Sylwia powiedziała: „Ta książka to jest taka mapa powrotu do pełni siebie. Po prostu wziąć do ręki i sobie wdrożyć do życia. Ta książka jest takim elementarzem dla każdej kobiety, który skłania do głębszych refleksji o sobie. To co mi się w niej podobało, to że są w niej opisane różne sfery życia i pokazane, że kiedy się nimi zajmujemy całe nasze życie się zmienia.”

  Cudownie to było usłyszeć i mam nadzieję, że ta książka będzie dla Was piękną mapą powrotu do siebie i kreowania życia, w którym czujecie się prawdziwe spełnione i szczęśliwe 

  Zapraszam Cię do obejrzenia rozmowy i podzielenia się przemyśleniami w komentarzach 

  ]]>
  https://patigarg.pl/jak-sie-przebudzic-i-zyc-w-obfitosci/feed/ 0