Pati Garg https://patigarg.pl Budzę kobiety do życia Tue, 26 May 2020 09:14:29 +0000 pl-PL hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.4.1 https://patigarg.pl/wp-content/uploads/2018/11/cropped-favicon-1-32x32.png Pati Garg https://patigarg.pl 32 32 Do wszystkich kobiet, które nie mają dzieci https://patigarg.pl/do-wszystkich-kobiet-ktore-nie-maja-dzieci/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=do-wszystkich-kobiet-ktore-nie-maja-dzieci https://patigarg.pl/do-wszystkich-kobiet-ktore-nie-maja-dzieci/#comments Tue, 26 May 2020 09:05:04 +0000 https://patigarg.pl/?p=36610

Do wszystkich kobiet, które nie mają dzieci i być może nigdy nie będą miały. Kobieto Kochana, jesteś tak samo pełna i wartościowa jak kobieta, która ma dzieci.

O Twojej wartości nie może świadczyć to, co nie zależy od Ciebie. Jeżeli nawet podjęłaś taką decyzję, że nie chcesz mieć dzieci to chcę Ci powiedzieć, że niezależnie od tego jak postrzega to Twoja rodzina, czy jak postrzega to otoczenie czy społeczeństwo, wszystko jest z Tobą w porządku.

Ja sama kończę 40 lat i nie mam dzieci, i prawdopodobnie nigdy nie będę miała. I przez długi, długi czas nawet mojej Mamie trudno było zrozumieć, że tak wybieram. Co jakiś czas wspominała, że tak chciałaby mieć wnuczęta, pytała kiedy będę miała dzieci a ja po prostu czułam, że to nie jest moja ścieżka.

Więc jeżeli Ty też tak czujesz, i jeżeli Twoje serce wybiera właśnie tak, to chcę Ci, Kochana przesłać moją miłość, szacunek i uznanie dla tego, że jesteś w zgodzie ze sobą, i że jesteś prawdziwa. I że robisz to, co czujesz, niezależnie od tego jak bardzo niekonwencjonalne, jak bardzo inne to jest niż to co nakazują nam normy społeczne. 

To prawda oczywista, ale jednak wiem, że czasami potrzebujemy tego przypomnienia – masz prawo żyć tak, jak podpowiada Ci Twoje własne serce, niezależnie od tego czy to się komuś podoba, czy nie. 

]]>
https://patigarg.pl/do-wszystkich-kobiet-ktore-nie-maja-dzieci/feed/ 5
Silne uczucia – jak sobie z nimi radzić? https://patigarg.pl/silne-uczucia-jak-sobie-z-nimi-radzic/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=silne-uczucia-jak-sobie-z-nimi-radzic https://patigarg.pl/silne-uczucia-jak-sobie-z-nimi-radzic/#comments Tue, 19 May 2020 12:46:03 +0000 https://patigarg.pl/?p=36456

Co zrobić kiedy zalewają Cię silne uczucia? Zdławić płacz w gardle, przykryć złość uśmiechem, a frustrację racjonalizowaniem, że nie jest tak najgorzej? Jest lepszy sposób. W tym wideo poznasz dwie metody, które pomogą Ci przejść nawet przez najsilniejsze emocje i wyjść z nich z poczuciem zaufania i mocy.

***

Praktyka mówienia „tak” wszystkim swoim uczuciom jest jedną z kluczowych praktyk, której używamy w Roku Przebudzenia – rocznym programie online dla budzących się kobiet. Niestety obecnie nie można do niego dołączyć, zapisy na nową edycję Roku Przebudzenia 2021 ruszą w październiku tego roku.

Jeśli chcesz jako pierwsza dowiedzieć się o starcie naboru do kolejnej edycji oraz od razu teraz otrzymać bezpłatny trening kreowania Twojego wymarzonego życia, zapisz się na stronie: https://patigarg.pl/rokprzebudzenia/

A tymczasem zobacz wideo poniżej i nabierz wewnętrznej mocy do poradzenia sobie – ze wszystkim.

A po obejrzeniu wideo zapraszam Cię do podzielenia się w komentarzu jaki stary bagaż uczuć, które niesiesz od dawna, chciałabyś już zrzucić z ramion i pozwolić mu odpłynąć?

]]>
https://patigarg.pl/silne-uczucia-jak-sobie-z-nimi-radzic/feed/ 10
NIE WALCZ ZE SWOIMI UCZUCIAMI, NAUCZ SIĘ JE AKCEPTOWAĆ https://patigarg.pl/nie-walcz-ze-swoimi-uczuciami-nauczy-sie-je-akcpetowac/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=nie-walcz-ze-swoimi-uczuciami-nauczy-sie-je-akcpetowac https://patigarg.pl/nie-walcz-ze-swoimi-uczuciami-nauczy-sie-je-akcpetowac/#comments Tue, 12 May 2020 06:35:31 +0000 https://patigarg.pl/?p=36345

TTwoje uczucia to dar, nawet jeśli kiedyś nauczyłaś się, że jest inaczej. W tym wideo wyjaśniam dlaczego pozwolenie sobie na czucie wszystkich swoich uczuć jest kluczowe dla naszego szczęścia i spełnienia.

Może Ty też jako dziecko usłyszałaś „nie płacz, nie bój się, przestań już się złościć”. Taki komunikat, wypowiadany na różne sposoby sprawia, że nasza podświadomość zaczyna wierzyć, że z naszymi uczuciami coś jest nie tak.  Że ani nie powinnyśmy ich mieć i czuć, ani pokazywać innym. W rezultacie w naszych wnętrzach rodzi się taki wewnętrzny kontroler, który poleca: „opanuj się, przestań już tyle czuć, to już trwa za długo… To niedobre dla Ciebie!”. 

To właśnie dlatego potem jako dorosłe osoby walczymy z tym co czujemy, wierząc, że jest to:

1. Nadmierne.

2. Nie takie.

3. Świadczące o naszej słabości.

4. Jasny dowód, że coś jest z nami nie tak.

Dopóki w to wierzysz, walczysz ze sobą i cierpisz.

Tyle, że to wszystko nieprawda. Twoje uczucia, podobnie jak Twoje wrażliwość – to bezcenny dar. W tym wideo pokazuję jak możesz korzystać z ich mądrości, zamiast z nimi walczyć. 

***

Praktyka mówienia „tak” wszystkim swoim uczuciom jest jedną z kluczowych praktyk, której używamy w Roku Przebudzenia – rocznym programie online dla budzących się kobiet. Niestety obecnie nie można do niego dołączyć, zapisy na nową edycję Roku Przebudzenia 2021 ruszą w październiku tego roku.

Jeśli chcesz jako pierwsza dowiedzieć się o starcie naboru do kolejnej edycji oraz od razu teraz otrzymać bezpłatny trening kreowania Twojego wymarzonego życia, zapisz się na stronie: https://patigarg.pl/rokprzebudzenia/

A po obejrzeniu wideo zapraszam Cię do podzielenia się w komentarzu, jakie uczucie ostatnio często Ci towarzyszy i jaką mądrość chce Ci przekazać.  

 

]]>
https://patigarg.pl/nie-walcz-ze-swoimi-uczuciami-nauczy-sie-je-akcpetowac/feed/ 5
Świat naszych marzeń – rozmowa z Magdą Bębenek https://patigarg.pl/swiat-naszych-marzen-rozmowa-z-magda-bebenek/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=swiat-naszych-marzen-rozmowa-z-magda-bebenek https://patigarg.pl/swiat-naszych-marzen-rozmowa-z-magda-bebenek/#respond Thu, 07 May 2020 05:58:55 +0000 https://patigarg.pl/?p=36262

Jak będzie wyglądał świat po epidemii? To naprawdę zależy od nas – przekonuje Magda Bębenek, autorka książki „Polka potrafi. Świat naszych marzeń”. I zachęca, aby śnić. 

Kiedy zapraszałam Magdę do naszej rozmowy, powiedziała mi, że wiele osób zadaje sobie pytanie „Jak będzie wyglądał świat po epidemii? Kiedy wrócimy do normalności?” – tak jakby to nie zależało od nas, a przecież zależy. Magda Bębenek jest niezwykłą osobą, która pozwala sobie zakwestionować utartą rzeczywistość i naprawdę wybiera jak chce żyć. Znana z książek „Polka potrafi”, projektu „Las w nas” i podróżniczego bloga www.magdabebenek.pl, przekonuje, że siła jest w nas, zależy od tego jak myślimy i naszych codziennych, indywidualnych wyborów. 

W swojej najnowszej książce poprzez 13 historii niesamowitych kobiet pokazuje jak na mikro skalę, poprzez podążanie za swoimi pasjami i poprzez swoje indywidualne wybory, możemy budować świat naszych marzeń. 

A o jakim świecie Ty śnisz? Podziel się z nami w komentarzu. 

I jeszcze na koniec mamy dla Ciebie niespodziankę – na hasło „przebudzenie” dostaniesz 10 % rabatu (kupon ważny do 10 maja 2020 r.) na książkę Magdy, „Polka potrafi. Świat naszych marzeń”, którą możesz zakupić tutaj.

]]>
https://patigarg.pl/swiat-naszych-marzen-rozmowa-z-magda-bebenek/feed/ 0
Bezpłatny webinar: Jak przejąć kontrolę nad swoimi myślami i emocjami https://patigarg.pl/bezplatny-webinar-jak-przejac-kontrole-nad-swoimi-myslami-i-emocjami/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=bezplatny-webinar-jak-przejac-kontrole-nad-swoimi-myslami-i-emocjami https://patigarg.pl/bezplatny-webinar-jak-przejac-kontrole-nad-swoimi-myslami-i-emocjami/#respond Wed, 29 Apr 2020 06:19:28 +0000 https://patigarg.pl/?p=36062

A co, gdybyś miała większy wpływ na to jak się czujesz i w jakim kierunku zmierza Twoje życie, nawet w tych niepewnych czasach?

Odkryj, jak przejąć kontrolę nad swoimi myślami i emocjami, w każdej sytuacji. Zapisz się na bezpłatny webinar, który odbędzie się w sobotę 9 maja o godzinie 10:00.

Podczas webinaru podzielę się z Tobą wspaniałą praktyką, dzięki której nauczysz się dystansu do swoich myśli i emocji. A od razu po webinarze będziesz mogła wziąć udział w bezpłatnym, 3-dniowym mini-kursie medytacji, podczas którego przećwiczymy to razem.

]]>
https://patigarg.pl/bezplatny-webinar-jak-przejac-kontrole-nad-swoimi-myslami-i-emocjami/feed/ 0
Moc jest w Tobie – 31 pytań na maj {kalendarz do pobrania} https://patigarg.pl/moc-jest-w-tobie-31-pytan-na-maj-kalendarz-do-pobrania/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=moc-jest-w-tobie-31-pytan-na-maj-kalendarz-do-pobrania https://patigarg.pl/moc-jest-w-tobie-31-pytan-na-maj-kalendarz-do-pobrania/#comments Tue, 28 Apr 2020 08:18:12 +0000 https://patigarg.pl/?p=36073

Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się pędzić tak szybko, że zgubiłaś siebie? W tym poście chcę Ci przypomnieć o tym jak ważne jest to, aby się zatrzymać i posłuchać swojego wnętrza.

Przygotowałam dla Ciebie kalendarz na maj, który zawiera 31 pytań, możesz go pobrać w wersji do druku na dole strony.

Mam do Ciebie prośbę, załóż sobie specjalny zeszyt i codziennie odpowiedz w nim na jedno z 31 pytań. To dosłownie 10 minut z Twojego dnia a przyniesie Ci mnóstwo korzyści.

Czemu to jest ważne?

Dzięki codziennej chwili ze sobą nie zgubisz kontaktu z tym, co naprawdę ma dla Ciebie znaczenie i będziesz szła tam, gdzie naprawdę chcesz się znaleźć.  

Te pytania nie są przypadkowe. Są dokładnie przemyślane, aby pomóc Ci odkryć MOC, KTÓRĄ JUŻ MASZ W SOBIE. Moc do zmiany swojego życia. Moc do pokochania siebie. Moc do bycia szczęśliwą i spełnioną kobietą. 

10 minut dziennie. 

Codziennie.

Przez 31 dni. 

Tylko 1 pytanie i Twoja chwila ze sobą.

Zrobisz to dla siebie?

Zapraszam Cię do podzielenia się w komentarzu odpowiedzią na pierwsze pytanie: Kim chcesz się stać? Jaka jest najwspanialsza wizja siebie, którą nosisz w sercu i do której dążysz? Co Ci to da kiedy to się spełni? 

***

Praktyka journalingu i pracy z mocnymi pytaniami jest częścią Roku Przebudzenia – rocznego programu online dla budzących się kobiet. W tej chwili niestety nie można do niego dołączyć – nabór do kolejnej edycji rusza w październiku 2020 roku. Aby jako pierwsza dowiedzieć się o starcie naboru na Rok Przebudzenia 2021 rok oraz już teraz otrzymać bezpłatny trening, możesz się zapisać na stronie: https://patigarg.pl/rokprzebudzenia/

POBIERZ KALENDARZ W WERSJI DO DRUKU >>

Podziel się nim z innymi. 

 

]]>
https://patigarg.pl/moc-jest-w-tobie-31-pytan-na-maj-kalendarz-do-pobrania/feed/ 39
Jak zaufać swoim marzeniom? https://patigarg.pl/jak-zaufac-swoim-marzeniom/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=jak-zaufac-swoim-marzeniom https://patigarg.pl/jak-zaufac-swoim-marzeniom/#respond Wed, 22 Apr 2020 13:02:52 +0000 https://patigarg.pl/?p=35479

Jak zaufać swoim marzeniom – wywiad z Izabelą Janiszewską, autorką kryminalnego debiutu roku „Wrzask”. Zobacz rozmowę i zainspiruj się do zaufania swoim marzeniom 

Ile razy o kimś, kto zrealizował swoje marzenia, myślimy jako o kimś wyjątkowym, komu łutem szczęścia się udało?

Tyle, że to nieprawda. To, że spełniamy marzenia to efekt konsekwentnej, codziennej pracy.

Izabela Janiszewska jest kobietą taką, jak każda z nas. Marzyła o pisaniu książek, ale jako mama dwójki dzieci, prowadząca dom, pracująca na wymagającym wiele energii etacie, a potem jako freelancerka dziennikarka i PR’owiec musiała pogodzić konieczność zarabiania pieniędzy z realizowaniem swojego marzenia. Dokonywać często trudnych wyborów, czemu poświęcić swoją uwagę i czas.

Właśnie ukazał się jej kryminalny debiut roku, „Wrzask”. Nie mogę powiedzieć, że jej się udało. Ona sobie po prostu na to zapracowała i dziś spełnia swoje największe marzenie.

I Ty też możesz. Zostaw nam komentarz, jakie swoje marzenie pragniesz spełnić. Tupnij nogą tak jak Iza i zacznij działać 

]]>
https://patigarg.pl/jak-zaufac-swoim-marzeniom/feed/ 0
SPOSÓB NA MYŚLI PEŁNE LĘKU https://patigarg.pl/jak-radzic-sobie-z-pelnymi-leku-myslami/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=jak-radzic-sobie-z-pelnymi-leku-myslami https://patigarg.pl/jak-radzic-sobie-z-pelnymi-leku-myslami/#comments Tue, 21 Apr 2020 04:23:46 +0000 https://patigarg.pl/?p=35295

Pełne lęku myśli nie dają Ci spokoju? Nie musi tak być. 

W tym wideo wyjaśniam jak sobie z nimi radzić i omawiam 4-stopniową praktykę, dzięki której nauczysz się obserwować swoje myśli z dystansu i w prosty sposób przemieniać lęk we wdzięczność.

Jest to praktyka, której używamy w Roku Przebudzenia – moim rocznym programie online dla budzących się kobiet, do którego obecnie nie można niestety dołączyć. Aby jako pierwsza dowiedzieć się o starcie naboru do kolejnej edycji Rok Przebudzenia 2021 (który rusza w październiku 2020) oraz już teraz otrzymać bezpłatny trening, zapisz się na stronie: https://patigarg.pl/rokprzebudzenia/

A po obejrzeniu wideo zapraszam Cię do podzielenia się w komentarzu za co jesteś wdzięczna w swoim życiu.

]]>
https://patigarg.pl/jak-radzic-sobie-z-pelnymi-leku-myslami/feed/ 9
Jak żyć w zgodzie ze sobą? https://patigarg.pl/jak-zyc-w-zgodzie-ze-soba/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=jak-zyc-w-zgodzie-ze-soba https://patigarg.pl/jak-zyc-w-zgodzie-ze-soba/#respond Mon, 20 Apr 2020 12:22:24 +0000 https://patigarg.pl/?p=35249
Jak pozwolić sobie pójść za swoją prawdą? Jak zmierzyć się z lękiem, nawet tym przed śmiercią? Jak obejmować trudne emocje i budować więź ze sobą?

To tylko niektóre pytania, które zadała mi Sylwia Kocoń. Zapraszam Cię do wysłuchania pięknej rozmowy o zaufaniu, życiu w zgodzie ze sobą i budzeniu się do życia jakiego głęboko pragniemy.

Czekamy na Twój komentarz do czego zainspirowała Cię rozmowa. 

]]>
https://patigarg.pl/jak-zyc-w-zgodzie-ze-soba/feed/ 0
Jak w 10 minut uwolnić SILNE EMOCJE z ciała https://patigarg.pl/silne-emocje/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=silne-emocje https://patigarg.pl/silne-emocje/#comments Tue, 14 Apr 2020 06:32:57 +0000 https://patigarg.pl/?p=35117

Większość kobiet nie wie jak radzić sobie z silnymi emocjami i dlatego popełniają ten błąd, że analizują swoje emocje, zamiast je fizycznie rozładować. W rezultacie skazują siebie na godziny a niekiedy nawet dni i tygodnie cierpienia, kiedy zatrzymana energia utyka w ciele powodując trudny do zniesienia, emocjonalny ból.

Silne, nieprzyjemne emocje, które odczuwasz to energia zamknięta w Twoim ciele. Kiedy ją uwolnisz, emocje przepłyną a Ty na nowo zaczniesz odczuwać radość, spokój i dobrostan.

W tym wideo pokazuję prostą technikę, dzięki której w niecałe 10 minut będziesz mogła uwolnić z ciała nawet bardzo intensywne emocje. A to oznacza konkretne godziny cierpienia mniej.

Jest to technika, której używamy w Roku Przebudzenia – moim rocznym programie online dla budzących się kobiet, do którego obecnie nie można niestety dołączyć. Aby jako pierwsza dowiedzieć się o starcie naboru do kolejnej edycji Rok Przebudzenia 2021 (który rusza w październiku 2020) oraz już teraz otrzymać bezpłatny trening, zapisz się na stronie: https://patigarg.pl/rokprzebudzenia/

A po obejrzeniu wideo zapraszam Cię do podzielenia się w komentarzu jakie emocje chciałabyś uwolnić z ciała i czy masz jakieś pytania do tej techniki. 

]]>
https://patigarg.pl/silne-emocje/feed/ 4