Pati Garg https://patigarg.pl Budzę kobiety do życia Wed, 01 Jul 2020 11:18:19 +0000 pl-PL hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.4.2 https://patigarg.pl/wp-content/uploads/2018/11/cropped-favicon-1-32x32.png Pati Garg https://patigarg.pl 32 32 Czas na odważne zmiany {kalendarz na lipiec 2020 do pobrania} https://patigarg.pl/przebudzony-kalendarz-na-lipiec/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=przebudzony-kalendarz-na-lipiec https://patigarg.pl/przebudzony-kalendarz-na-lipiec/#comments Tue, 30 Jun 2020 15:08:27 +0000 https://patigarg.pl/?p=37695

Zauważyłaś, że czasami w nieskończoność odwlekamy zmiany, które czujemy, że są nam potrzebne już od dawna? Zmiany w tym co myślimy o sobie. Zmiany w naszych niekorzystnych nawykach. Zmiany w różnych sferach naszego życia. Czasami potrzebujemy tylko małego impulsu, żeby ruszyć z miejsca i wreszcie… odważyć się za to wszystko zabrać. Ten kalendarz Ci w tym pomoże. 

Przygotowałam dla Ciebie kalendarz na lipiec, który zawiera wzmacniające afirmacje, mocne budzące do życia pytania, zadania rozwojowe, które dodadzą Ci sił do zmian i inspiracje do zbudowania nowych nawyków. Ten lipiec będzie wyjątkowy!  

Kalendarz możesz pobrać w wersji do druku na dole strony.

Jak najlepiej pracować z kalendarzem?

1. Załóż sobie specjalny zeszyt do tej pracy.

2. Codziennie rano pisz w nim afirmacje, zapisuj odpowiedzi na pytania i wszystkie pomysły na wzbogacenie Twojego pięknego życia, które Ci przyjdą.

To dosłownie 10 minut z Twojego dnia a przyniesie Ci mnóstwo korzyści.

Czemu to jest ważne?

Dzięki codziennej chwili ze sobą nie zgubisz kontaktu z tym, co naprawdę ma dla Ciebie znaczenie i wzmocnisz się, aby wyruszyć tam, gdzie naprawdę chcesz się znaleźć.  

Te afirmacje, pytania, zadania i nawyki nie są przypadkowe. Są dokładnie przemyślane, aby pomóc Ci odkryć MOC, KTÓRĄ JUŻ MASZ W SOBIE. Moc do zmiany swojego życia. Moc do pokochania siebie. Moc do bycia szczęśliwą i spełnioną kobietą. 

10 minut dziennie. 

Codziennie.

Przez 31 dni. 

Jeden dzień na raz.

Zrobisz to dla siebie?

A już teraz chciałabym Cię zapytać – jakie zmiany chcesz zaprosić do swojego życia? Co chciałabyś w nim zmienić, aby żyć w pełni szczęśliwa? Czekam z ciekawością na Twój komentarz, abym mogła Ci posłać w medytacji moc dobrej energii dla Twoich intencji. 

***

➡ 7 lipca rusza przedsprzedaż mojej nowej książki „Rok Przebudzenia” pełnej niesamowitych praktyk, lekcji i medytacji, które sprawiają, że w naszym życiu zaczyna dziać się magia 🌟

➡ Praktyka journalingu i pracy z afirmacjami, mocnymi pytaniami, zadaniami rozwojowymi i nawykami jest częścią Roku Przebudzenia – rocznego programu online dla budzących się kobiet. W tej chwili niestety nie można do niego dołączyć – nabór do kolejnej edycji rusza w październiku 2020 roku. Aby jako pierwsza dowiedzieć się o starcie naboru na Rok Przebudzenia 2021 rok oraz już teraz otrzymać bezpłatny trening, możesz się zapisać na stronie: https://patigarg.pl/rokprzebudzenia/

POBIERZ KALENDARZ W WERSJI DO DRUKU >>

Dzielenie się dobrem uskrzydla – podziel się kalendarzem z innymi, aby od razu dziś mogli zacząć z nim pracować i zapraszać magię do swojego życia.   

 

]]>
https://patigarg.pl/przebudzony-kalendarz-na-lipiec/feed/ 2
Jak przestać w siebie wątpić https://patigarg.pl/jak-przestac-w-siebie-watpic/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=jak-przestac-w-siebie-watpic https://patigarg.pl/jak-przestac-w-siebie-watpic/#comments Tue, 16 Jun 2020 04:16:06 +0000 https://patigarg.pl/?p=37030

Wątpliwości na swój temat ma każda z nas. Nie chodzi o to, żeby ich nie mieć, ale wiedzieć jak sobie z nimi poradzić. W tym wideo pokazuję jak skutecznie radzić sobie z głosem krytyka, aby nie był w stanie powstrzymać Cię przed odważnymi decyzjami, śmiałymi projektami i fajnym, szczęśliwym życiem.

W tym wideo poznasz fenomenalną strategię, która pomogła mi skutecznie zamanifestować własną audycję w Radio Kolor oraz wymarzony awans na stanowisko menedżerskie w korporacji i podwyżkę.

A także kluczową praktykę, która – jeśli będziesz to regularnie ćwiczyć – sprawi, że będziesz nie do zatrzymania w swoich nawet najbardziej śmiałych pomysłach i planach.

Te praktyki i strategie, którymi się z Tobą podzieliłam, są częścią Roku Przebudzenia – rocznego programu online, w którym kobiety kreują swoje wymarzone życie zaczynając od zmiany myślenia o sobie i o swoich możliwościach. Zapisy na nową edycję ruszają w październiku. Jeśli chcesz jako pierwsza dowiedzieć się o starcie naboru oraz od razu teraz otrzymać bezpłatny trening kreowania Twojego wymarzonego życia, zapisz się na listę oczekujących na stronie Roku.

A więcej odważnych strategii do kreowania swojego wymarzonego życia już niedługo znajdziesz w mojej nowej książce „Rok Przebudzenia”. Przedsprzedaż rusza 7 lipca 2020!

* * * * * * 

A tymczasem mam nadzieję, że praktyki z tego wideo pomogą Ci w kreowaniu Twojego cudownego, wymarzonego życia, tak jak pomogły mnie i tysiącom kobiet. 

Po obejrzeniu wideo zostaw mi proszę komentarz, co wybierasz – słuchanie głosu krytyka czy głosu serca? 

]]>
https://patigarg.pl/jak-przestac-w-siebie-watpic/feed/ 6
Co zrobić, kiedy ktoś Cię krytykuje… https://patigarg.pl/co-zrobic-kiedy-ktos-cie-krytykuje/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=co-zrobic-kiedy-ktos-cie-krytykuje https://patigarg.pl/co-zrobic-kiedy-ktos-cie-krytykuje/#comments Tue, 09 Jun 2020 04:32:40 +0000 https://patigarg.pl/?p=36881

My, kobiety, jesteśmy oceniane non stop. Jako małe dziewczynki, jako nastolatki, jako matki. Nic dziwnego, że jesteśmy potem takie samokrytyczne wobec siebie. Już czas, abyśmy przestały się na to zgadzać. 

Piszę do Ciebie dziś, aby Ci przypomnieć, że kiedy ktoś Cię krytykuje, Ty nie musisz się na to zgadzać. 

Kiedy ktoś zachowuje się w sposób, który nas rani, często mamy tendencję brać to do siebie. Czujemy się winne, szukamy w sobie powodu, dla którego ktoś dał sobie prawo, żeby nas ocenić. 

To błędna droga, która powoduje wiele cierpienia. Bo krytyka nie mówi zbyt wiele o nas – ale o wewnętrznym bólu krytykanta.

Dlatego, kiedy ktoś Cię negatywnie ocenia, najlepszą rzeczą, którą potrzebujesz dla siebie zrobić, to jest powiedzieć tej osobie STOP: „Nie chcę, żebyś tak do mnie mówił, nie chcę, żebyś w ten sposób komentowała moje wybory czy moje życie”. 

Odkryjesz wtedy niesamowitą rzecz. 

Za każdym razem, kiedy staniesz w swojej obronie Twoje poczucie własnej wartości zacznie rosnąć, a Ty będziesz umacniała się przekonaniu, że masz wewnętrzną moc, aby zadbać o siebie, w każdej sytuacji. 

Odkryjesz także drugą zdumiewającą rzecz. Krytykant spuści z tonu. Bo jego krytyka ma nad Tobą władzę, tylko wtedy, kiedy Ty mu na to pozwalasz.  

* * * * * * 

Praktyka stawania w swojej obronie i budowania silnego poczucia własnej wartości jest jedną z ważnych praktyk, której uczymy się w Roku Przebudzenia – rocznym programie online dla budzących się kobiet. Otrzymujemy wiele zapytań o ten program, ale niestety obecnie nie można do niego dołączyć, zapisy na nową edycję ruszają dopiero w październiku.

Jeśli chcesz jako pierwsza dowiedzieć się o starcie zapisów na edycję 2021 a także otrzymać bezpłatny trening wstępny, zapisz się na listę oczekujących na stronie Roku. 

* * * * * * 

A tymczasem zobacz to króciutkie wideo i nabierz mocy do stanięcia w swojej obronie, zawsze kiedy usłyszysz coś co Cię rani.

Czy też czujesz, że już czas, abyśmy my, Kobiety, przestały się na to zgadzać? Czekam na Twój komentarz. 

]]>
https://patigarg.pl/co-zrobic-kiedy-ktos-cie-krytykuje/feed/ 7
Do wszystkich kobiet, które nie mają dzieci https://patigarg.pl/do-wszystkich-kobiet-ktore-nie-maja-dzieci/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=do-wszystkich-kobiet-ktore-nie-maja-dzieci https://patigarg.pl/do-wszystkich-kobiet-ktore-nie-maja-dzieci/#comments Tue, 26 May 2020 09:05:04 +0000 https://patigarg.pl/?p=36610

Do wszystkich kobiet, które nie mają dzieci i być może nigdy nie będą miały. Kobieto Kochana, jesteś tak samo pełna i wartościowa jak kobieta, która ma dzieci.

O Twojej wartości nie może świadczyć to, co nie zależy od Ciebie. Jeżeli nawet podjęłaś taką decyzję, że nie chcesz mieć dzieci to chcę Ci powiedzieć, że niezależnie od tego jak postrzega to Twoja rodzina, czy jak postrzega to otoczenie czy społeczeństwo, wszystko jest z Tobą w porządku.

Ja sama kończę 40 lat i nie mam dzieci, i prawdopodobnie nigdy nie będę miała. I przez długi, długi czas nawet mojej Mamie trudno było zrozumieć, że tak wybieram. Co jakiś czas wspominała, że tak chciałaby mieć wnuczęta, pytała kiedy będę miała dzieci a ja po prostu czułam, że to nie jest moja ścieżka.

Więc jeżeli Ty też tak czujesz, i jeżeli Twoje serce wybiera właśnie tak, to chcę Ci, Kochana przesłać moją miłość, szacunek i uznanie dla tego, że jesteś w zgodzie ze sobą, i że jesteś prawdziwa. I że robisz to, co czujesz, niezależnie od tego jak bardzo niekonwencjonalne, jak bardzo inne to jest niż to co nakazują nam normy społeczne. 

To prawda oczywista, ale jednak wiem, że czasami potrzebujemy tego przypomnienia – masz prawo żyć tak, jak podpowiada Ci Twoje własne serce, niezależnie od tego czy to się komuś podoba, czy nie. 

]]>
https://patigarg.pl/do-wszystkich-kobiet-ktore-nie-maja-dzieci/feed/ 7
Silne uczucia – jak sobie z nimi radzić? https://patigarg.pl/silne-uczucia-jak-sobie-z-nimi-radzic/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=silne-uczucia-jak-sobie-z-nimi-radzic https://patigarg.pl/silne-uczucia-jak-sobie-z-nimi-radzic/#comments Tue, 19 May 2020 12:46:03 +0000 https://patigarg.pl/?p=36456

Co zrobić kiedy zalewają Cię silne uczucia? Zdławić płacz w gardle, przykryć złość uśmiechem, a frustrację racjonalizowaniem, że nie jest tak najgorzej? Jest lepszy sposób. W tym wideo poznasz dwie metody, które pomogą Ci przejść nawet przez najsilniejsze emocje i wyjść z nich z poczuciem zaufania i mocy.

***

Praktyka mówienia „tak” wszystkim swoim uczuciom jest jedną z kluczowych praktyk, której używamy w Roku Przebudzenia – rocznym programie online dla budzących się kobiet. Niestety obecnie nie można do niego dołączyć, zapisy na nową edycję Roku Przebudzenia 2021 ruszą w październiku tego roku.

Jeśli chcesz jako pierwsza dowiedzieć się o starcie naboru do kolejnej edycji oraz od razu teraz otrzymać bezpłatny trening kreowania Twojego wymarzonego życia, zapisz się na stronie: https://patigarg.pl/rokprzebudzenia/

A tymczasem zobacz wideo poniżej i nabierz wewnętrznej mocy do poradzenia sobie – ze wszystkim.

A po obejrzeniu wideo zapraszam Cię do podzielenia się w komentarzu jaki stary bagaż uczuć, które niesiesz od dawna, chciałabyś już zrzucić z ramion i pozwolić mu odpłynąć?

]]>
https://patigarg.pl/silne-uczucia-jak-sobie-z-nimi-radzic/feed/ 10
NIE WALCZ ZE SWOIMI UCZUCIAMI, NAUCZ SIĘ JE AKCEPTOWAĆ https://patigarg.pl/nie-walcz-ze-swoimi-uczuciami-nauczy-sie-je-akcpetowac/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=nie-walcz-ze-swoimi-uczuciami-nauczy-sie-je-akcpetowac https://patigarg.pl/nie-walcz-ze-swoimi-uczuciami-nauczy-sie-je-akcpetowac/#comments Tue, 12 May 2020 06:35:31 +0000 https://patigarg.pl/?p=36345

TTwoje uczucia to dar, nawet jeśli kiedyś nauczyłaś się, że jest inaczej. W tym wideo wyjaśniam dlaczego pozwolenie sobie na czucie wszystkich swoich uczuć jest kluczowe dla naszego szczęścia i spełnienia.

Może Ty też jako dziecko usłyszałaś „nie płacz, nie bój się, przestań już się złościć”. Taki komunikat, wypowiadany na różne sposoby sprawia, że nasza podświadomość zaczyna wierzyć, że z naszymi uczuciami coś jest nie tak.  Że ani nie powinnyśmy ich mieć i czuć, ani pokazywać innym. W rezultacie w naszych wnętrzach rodzi się taki wewnętrzny kontroler, który poleca: „opanuj się, przestań już tyle czuć, to już trwa za długo… To niedobre dla Ciebie!”. 

To właśnie dlatego potem jako dorosłe osoby walczymy z tym co czujemy, wierząc, że jest to:

1. Nadmierne.

2. Nie takie.

3. Świadczące o naszej słabości.

4. Jasny dowód, że coś jest z nami nie tak.

Dopóki w to wierzysz, walczysz ze sobą i cierpisz.

Tyle, że to wszystko nieprawda. Twoje uczucia, podobnie jak Twoje wrażliwość – to bezcenny dar. W tym wideo pokazuję jak możesz korzystać z ich mądrości, zamiast z nimi walczyć. 

***

Praktyka mówienia „tak” wszystkim swoim uczuciom jest jedną z kluczowych praktyk, której używamy w Roku Przebudzenia – rocznym programie online dla budzących się kobiet. Niestety obecnie nie można do niego dołączyć, zapisy na nową edycję Roku Przebudzenia 2021 ruszą w październiku tego roku.

Jeśli chcesz jako pierwsza dowiedzieć się o starcie naboru do kolejnej edycji oraz od razu teraz otrzymać bezpłatny trening kreowania Twojego wymarzonego życia, zapisz się na stronie: https://patigarg.pl/rokprzebudzenia/

A po obejrzeniu wideo zapraszam Cię do podzielenia się w komentarzu, jakie uczucie ostatnio często Ci towarzyszy i jaką mądrość chce Ci przekazać.  

 

]]>
https://patigarg.pl/nie-walcz-ze-swoimi-uczuciami-nauczy-sie-je-akcpetowac/feed/ 5
Świat naszych marzeń – rozmowa z Magdą Bębenek https://patigarg.pl/swiat-naszych-marzen-rozmowa-z-magda-bebenek/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=swiat-naszych-marzen-rozmowa-z-magda-bebenek https://patigarg.pl/swiat-naszych-marzen-rozmowa-z-magda-bebenek/#respond Thu, 07 May 2020 05:58:55 +0000 https://patigarg.pl/?p=36262

Jak będzie wyglądał świat po epidemii? To naprawdę zależy od nas – przekonuje Magda Bębenek, autorka książki „Polka potrafi. Świat naszych marzeń”. I zachęca, aby śnić. 

Kiedy zapraszałam Magdę do naszej rozmowy, powiedziała mi, że wiele osób zadaje sobie pytanie „Jak będzie wyglądał świat po epidemii? Kiedy wrócimy do normalności?” – tak jakby to nie zależało od nas, a przecież zależy. Magda Bębenek jest niezwykłą osobą, która pozwala sobie zakwestionować utartą rzeczywistość i naprawdę wybiera jak chce żyć. Znana z książek „Polka potrafi”, projektu „Las w nas” i podróżniczego bloga www.magdabebenek.pl, przekonuje, że siła jest w nas, zależy od tego jak myślimy i naszych codziennych, indywidualnych wyborów. 

W swojej najnowszej książce poprzez 13 historii niesamowitych kobiet pokazuje jak na mikro skalę, poprzez podążanie za swoimi pasjami i poprzez swoje indywidualne wybory, możemy budować świat naszych marzeń. 

A o jakim świecie Ty śnisz? Podziel się z nami w komentarzu. 

I jeszcze na koniec mamy dla Ciebie niespodziankę – na hasło „przebudzenie” dostaniesz 10 % rabatu (kupon ważny do 10 maja 2020 r.) na książkę Magdy, „Polka potrafi. Świat naszych marzeń”, którą możesz zakupić tutaj.

]]>
https://patigarg.pl/swiat-naszych-marzen-rozmowa-z-magda-bebenek/feed/ 0
Bezpłatny webinar: Jak przejąć kontrolę nad swoimi myślami i emocjami https://patigarg.pl/bezplatny-webinar-jak-przejac-kontrole-nad-swoimi-myslami-i-emocjami/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=bezplatny-webinar-jak-przejac-kontrole-nad-swoimi-myslami-i-emocjami https://patigarg.pl/bezplatny-webinar-jak-przejac-kontrole-nad-swoimi-myslami-i-emocjami/#respond Wed, 29 Apr 2020 06:19:28 +0000 https://patigarg.pl/?p=36062

A co, gdybyś miała większy wpływ na to jak się czujesz i w jakim kierunku zmierza Twoje życie, nawet w tych niepewnych czasach?

Odkryj, jak przejąć kontrolę nad swoimi myślami i emocjami, w każdej sytuacji. Zapisz się na bezpłatny webinar, który odbędzie się w sobotę 9 maja o godzinie 10:00.

Podczas webinaru podzielę się z Tobą wspaniałą praktyką, dzięki której nauczysz się dystansu do swoich myśli i emocji. A od razu po webinarze będziesz mogła wziąć udział w bezpłatnym, 3-dniowym mini-kursie medytacji, podczas którego przećwiczymy to razem.

]]>
https://patigarg.pl/bezplatny-webinar-jak-przejac-kontrole-nad-swoimi-myslami-i-emocjami/feed/ 0
Moc jest w Tobie – 31 pytań na maj {kalendarz do pobrania} https://patigarg.pl/moc-jest-w-tobie-31-pytan-na-maj-kalendarz-do-pobrania/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=moc-jest-w-tobie-31-pytan-na-maj-kalendarz-do-pobrania https://patigarg.pl/moc-jest-w-tobie-31-pytan-na-maj-kalendarz-do-pobrania/#comments Tue, 28 Apr 2020 08:18:12 +0000 https://patigarg.pl/?p=36073

Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się pędzić tak szybko, że zgubiłaś siebie? W tym poście chcę Ci przypomnieć o tym jak ważne jest to, aby się zatrzymać i posłuchać swojego wnętrza.

Przygotowałam dla Ciebie kalendarz na maj, który zawiera 31 pytań, możesz go pobrać w wersji do druku na dole strony.

Mam do Ciebie prośbę, załóż sobie specjalny zeszyt i codziennie odpowiedz w nim na jedno z 31 pytań. To dosłownie 10 minut z Twojego dnia a przyniesie Ci mnóstwo korzyści.

Czemu to jest ważne?

Dzięki codziennej chwili ze sobą nie zgubisz kontaktu z tym, co naprawdę ma dla Ciebie znaczenie i będziesz szła tam, gdzie naprawdę chcesz się znaleźć.  

Te pytania nie są przypadkowe. Są dokładnie przemyślane, aby pomóc Ci odkryć MOC, KTÓRĄ JUŻ MASZ W SOBIE. Moc do zmiany swojego życia. Moc do pokochania siebie. Moc do bycia szczęśliwą i spełnioną kobietą. 

10 minut dziennie. 

Codziennie.

Przez 31 dni. 

Tylko 1 pytanie i Twoja chwila ze sobą.

Zrobisz to dla siebie?

Zapraszam Cię do podzielenia się w komentarzu odpowiedzią na pierwsze pytanie: Kim chcesz się stać? Jaka jest najwspanialsza wizja siebie, którą nosisz w sercu i do której dążysz? Co Ci to da kiedy to się spełni? 

***

Praktyka journalingu i pracy z mocnymi pytaniami jest częścią Roku Przebudzenia – rocznego programu online dla budzących się kobiet. W tej chwili niestety nie można do niego dołączyć – nabór do kolejnej edycji rusza w październiku 2020 roku. Aby jako pierwsza dowiedzieć się o starcie naboru na Rok Przebudzenia 2021 rok oraz już teraz otrzymać bezpłatny trening, możesz się zapisać na stronie: https://patigarg.pl/rokprzebudzenia/

POBIERZ KALENDARZ W WERSJI DO DRUKU >>

Podziel się nim z innymi. 

 

]]>
https://patigarg.pl/moc-jest-w-tobie-31-pytan-na-maj-kalendarz-do-pobrania/feed/ 41
Jak zaufać swoim marzeniom? https://patigarg.pl/jak-zaufac-swoim-marzeniom/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=jak-zaufac-swoim-marzeniom https://patigarg.pl/jak-zaufac-swoim-marzeniom/#respond Wed, 22 Apr 2020 13:02:52 +0000 https://patigarg.pl/?p=35479

Jak zaufać swoim marzeniom – wywiad z Izabelą Janiszewską, autorką kryminalnego debiutu roku „Wrzask”. Zobacz rozmowę i zainspiruj się do zaufania swoim marzeniom 

Ile razy o kimś, kto zrealizował swoje marzenia, myślimy jako o kimś wyjątkowym, komu łutem szczęścia się udało?

Tyle, że to nieprawda. To, że spełniamy marzenia to efekt konsekwentnej, codziennej pracy.

Izabela Janiszewska jest kobietą taką, jak każda z nas. Marzyła o pisaniu książek, ale jako mama dwójki dzieci, prowadząca dom, pracująca na wymagającym wiele energii etacie, a potem jako freelancerka dziennikarka i PR’owiec musiała pogodzić konieczność zarabiania pieniędzy z realizowaniem swojego marzenia. Dokonywać często trudnych wyborów, czemu poświęcić swoją uwagę i czas.

Właśnie ukazał się jej kryminalny debiut roku, „Wrzask”. Nie mogę powiedzieć, że jej się udało. Ona sobie po prostu na to zapracowała i dziś spełnia swoje największe marzenie.

I Ty też możesz. Zostaw nam komentarz, jakie swoje marzenie pragniesz spełnić. Tupnij nogą tak jak Iza i zacznij działać 

]]>
https://patigarg.pl/jak-zaufac-swoim-marzeniom/feed/ 0